Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, jak sprawić, by przedsiębiorstwa w Skawinie były bardziej innowacyjne! Już 21 października odbędzie się konferencja Przemysł 4.0 - transformacja cyfrowa lokalnych przedsiębiorstw.

W trakcie prelekcji i spotkań przedsiębiorcy, eksperci oraz władze Gminy Skawina wspólnie poszukają rozwiązań mających zacieśnić współpracę między przedsiębiorstwami a samorządem. Konferencja Przemysł 4.0 będzie doskonałym momentem, by się poznać, spotkać oraz znaleźć rozwiązania,które ułatwią i usprawnią prowadzenie firmy na terenie miasta i gminy Skawina.

Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Gminy Skawina oraz tych, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem działalności w Gminie.

• Harmonogram konferencji, poruszane tematy oraz prelegenci znajdują się w załącznikach.
  • Seminarium odbędzie się 21 października, godz. 10:00 VANTA Business Center Skawina ul. Piłsudskiego 77, 32-050 Skawina