Już 23 kwietnia 2022 r. w godz. od 9.00 do 13.00 na płycie Rynku w Skawinie odbędą się XIII SKAWIŃSKIE TARGI ekoCiepła. Będzie można porównać różne rodzaje źródeł ciepła, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania w zakresie termomodernizacji budynków oraz odnawialnych źródeł energii.

Na Targach będą obecni producenci kotłów spełniających wymagania ekoprojektu o wysokiej sprawności, producenci i instalatorzy odnawialnych źródeł energii oraz wentylacji mechanicznych.

Pracownicy Wydziału Ochrony Powietrza będą udzielać informacji w zakresie możliwości uzyskania dotacji na wymianę kotłów czy też termomodernizacji budynków.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, które chciałby zaprezentować na targach swoją ofertę. Ze względu na ograniczaną powierzchnię płyty rynku, będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń.

Kontakt dla firm: Piotr Drzyżdżyk, e-mail: p.drzyzdzyk@gminaskawina.pl, tel.: 532 458 080.

Żródło: OP