11 maja w Kielcach odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Gminy Skawina, która od lat realizuje szereg inwestycji mających poprawić komfort i jakość przemieszczania się zarówno dla kierowców samochodów jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego.

W trakcie seminarium zostały przyznane tytuły „Dobrych Gospodarzy” dla samorządowców, którzy dbają o trwałość i niskie koszty utrzymania sieci dróg, myśląc o nich w dłużej perspektywie. Tytuł „Dobrego Gospodarza” otrzymał Zastępca Burmistrza Tomasz Ożóg za budowę betonowych ciągów pieszo-rowerowych. - Cieszę się, że te wysiłki w Skawinie zostały dostrzeżone - mówił Tomasz Ożóg. Przekazał także podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w realizację lokalnych inwestycji dla rowerzystów i pieszych.

Źródło: BB / Polski Cement