15 czerwca Radni Rady Miejskiej w Skawinie udzielili Burmistrzowi Miasta i Gminy Skawina Norbertowi Rzepisko wotum zaufania. Burmistrz otrzymał również absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2021.

Wotum zaufania zostało udzielone po zapoznaniu się z raportem o stanie Gminy Skawina za 2021 rok. Zachęcamy do zapoznania się z raportem. Znajduje się tutaj podsumowanie dotychczasowych działań Burmistrza. To lektura, która przybliży mieszkańcom najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w zeszłym roku. Raport dostępny jest TUTAJ.

Absolutorium to akceptacja Rady Miejskiej dla sposobu wykonania budżetu. To Burmistrz dba o utrzymywanie finansów publicznych w dobrej formie i jest odpowiedzialny za gospodarność.