15 czerwca przed skawińskim basenem Camena Stowarzyszenie Wspierania Sportu i Rekreacji SKIMKA zorganizowało zakończenie sezonu pływackiego dla członków klubu. Na uroczystość wręczenia nagród za udział w zawodach pływackich przybyło około 160 dzieci w towarzystwie rodziców.

Pan Janusz Nowak na wstępie pogratulował dzieciom świetnych wyników pływackich. Zaprosił na kolejny sezon pływacki, który rozpocznie się we wrześniu. W telegraficznym skrócie przedstawił dorobek minionego sezonu, a było o czym mówić! Skimkowicze wzięli udział w Mikołajkowych zawodach pływackich oraz Pływackich Mistrzostwach Skawiny, w których zdobyli sporo medali. Młodzi pływacy podczas zajęć zdobyli odznaki „Już pływam” oraz karty pływackie. Zdecydowana większość poprawiła swoje wyniki z poprzednich zawodów. 

Następnie odbyło się wręczenie medali i dyplomów w poszczególnych grupach wiekowych. Wszystkie dzieci dostały pamiątkową koszulkę, nagrodę i słodycze ufundowane przez skawińskie zakłady cukiernicze. Stowarzyszenie serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom, rodzicom oraz instruktorom za pomoc przy organizacji uroczystości zakończenia sezonu. 


Galerię zdjęć można obejrzeć TUTAJ.

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina.

Źródło: SWSiR Skimka