Znamy już nazwiska przedstawicieli trzeciego sektora na których lokalne fundacje i stowarzyszenia będą mogły oddać swoje głosy podczas wyborów członków Skawińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
Do SRDPP kolejnej kadencji swoje kandydatury zgłosili:
1. Jagoda Turczyńska - Klub Jeździecki Facimiech
2. Stanisław Grodecki - Fundacja Skawińskie Centrum Wolontariatu
3. Bartłomiej Szwed - Stowarzyszenie "Nasz Dom - Nasze Wielkie Drogi"
4. Justyna Ciepły - Stowarzyszenie "Równa Szansa na rzecz dzieci z zaburzeniami rozwoju"
5. Józef Tomczak - Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Jaśkowice XXI wiek Kandydat wycofał swoje zgłoszenie
6. Sławomir Grabiec - Ludowy Klub Sportowy Trzebol Wielkie Drogi
Wszystkich przedstawicieli NGO z naszej gminy zapraszamy również na spotkanie wyborcze na którym kandydaci zaprezentują swoje założenia programowe.
Spotkanie odbędzie się we wtorek: 22 listopada o godz. 18.00 w sali obrad skawińskiego ratusza i będzie połączone z ostatnim posiedzeniem Skawińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego tej kadencji.
Podczas spotkania, po prezentacji programów rozpocznie się głosowanie, głosy na kandydatów będzie można również oddawać od środy 23 listopada do wtorku 6 grudnia, do urny znajdującej się na Dzienniku Podawczym (Rynek 14).
Sylwetki kandydatów i ich założenia programowe znajdują się w poniższym załączniku.
Informacje o procesie wyborczym: TUTAJ
Źródło: PSW