W związku z opracowywaniem przez LGD Blisko Krakowa Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) na lata 2023–2027 pragniemy zachęcić Państwa do wypełnienia kart projektów, czyli tzw. fiszek, które pomogą zaplanować obszary tematyczne w przyszłej perspektywie finansowej na terenie działania LGD Blisko Krakowa (obszar obejmuje Gminę Czernichów, Gminę Liszki, Gminę Mogilany, Gminę Skawina-obszar wiejski, Gminę Świątniki Górne i Gminę Zabierzów).

Karty projektów można wypełnić elektronicznie: TUTAJ

Fiszki projektowe są także dostępne w wersji papierowej w biurze LGD Blisko Krakowa, adres: ul. Szkolna 4, 32-052 Radziszów oraz u gminnych koordynatorów.

Jesteśmy przekonani, że jako aktywni mieszkańcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych, lokalnych środowisk gospodarczych oraz instytucji publicznych, środowisk edukacyjnych i kulturalnych, podzielicie się Państwo swoimi propozycjami, ponieważ na ich podstawie zaplanowane będą działania, będące realną odpowiedzią na problemy i wyzwania naszego obszaru.

Termin przekazania fiszek to 15 lutego br., więcej informacji dostępnych pod linkiem: www.bliskokrakowa.pl/fiszkiprojektowe

Źródło: LGD "Blisko Krakowa"