Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej Gminy na spotkanie informujące o zasadach programu Czyste Powietrze. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę tj. 29 marca w godzinach 14:00 - 17:00 w gminnym punkcie informacyjno-konsultacyjnym programu Czyste Powietrze - siedziba Wydziału Ochrony Powietrza Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie (ul. Rynek 12, Skawina - wejście od ul. Krzywej). Podczas spotkania Ekodoradca przedstawi najważniejsze zapisy regulaminu oraz najnowsze zmiany, które zostały wprowadzone w programie od 3 stycznia 2023 r.

Przypominamy iż, w ramach programu Czyste Powietrze można uzyskać dofinansowanie do wymiany kotłów, ocieplenia domu, wymiany stolarki okiennej i drzwiowe, montażu wentylacji z odzyskiem ciepła oraz fotowoltaiki.

Podczas konsultacji zapewniona zostanie fachowa pomoc i doradztwo w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie.

Wydział Ochrony Powietrza
ul. Rynek 12 (wejście od ul. Krzywej)
tel.12 2770 167, 12 2770 014

Źródło : OP