Wspólnie z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych z radością ogłaszamy wyniki konkursu na wiosenną inicjatywę sąsiedzką „MAM Pomysł"!

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy – w ramach projektu "Aktywni mieszkańcy mają swoje miejsce" z pomocą Fundacji BIS pomocą – sąsiedzką inicjatywę zorganizują:

• Sołectwo Borek Szlachecki
  • Nieformalna grupa nauczycieli wsi Borek Szlachecki
  • Zarząd Osiedla Samborek Skawina
  • Rada Sołecka Facimiech
  • Stowarzyszenie Seniorów i Juniorów Królewskiej Wioski - Wielkie Drogi
  • Grupa sąsiedzka z Osiedla Rzepnik

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zgłosiły do nas swój projekt. Gratulujemy pomysłów i zaangażowania w działanie na rzecz dobra wspólnego!

Jednocześnie przypominamy, że konkurs jest tylko jednym z elementów naszego projektu „Aktywni Mieszkańcy Mają swoje Miejsce” i już w czerwcu zaprosimy przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu gminy Skawina do udziału w szkoleniach dotyczących pracy ze społecznością lokalną metodą Miejsc Aktywności Mieszkańców.

Projekt „Aktywni Mieszkańcy mają swoje Miejsce” realizowany jest przez Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z dotacji programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich. Partner: Gmina Skawina.

Źródło: PSW / Fundacja BIS