Ekologia jest dla Ciebie ważna? Interesujesz się losem naszej planety? Chcesz aktywnie dbać o środowisko naturalne? Już 10 czerwca podczas Dni Skawiny zapraszamy na stanowisko naszego projektu ekologicznego „Cztery pory roku w ekogminie – Skawinie”!

Przygotowaliśmy dla Państwa warsztaty, których celem jest kształtowanie postaw i budowanie świadomości ekologicznej mieszkańców naszej Gminy. Najmłodsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w grach i zabawach, a najaktywniejsi otrzymają ekogadżety.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej gminy Skawina oraz profilu na Facebooku, ponieważ to dopiero początek naszego ekoprojektu!

„Cztery pory roku w ekogminie – Skawinie” to projekt, który porusza takie tematy jak oszczędzanie wody, ochrona zasobów wodnych, zero waste, kompostowanie odpadów zielonych, segregacja odpadów, gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ), bioróżnorodność i ochrona środowiska naturalnego.

Naszym celem jest rozpowszechnienie wiedzy na temat wpływu człowieka na środowisko naturalne przy jednoczesnym wskazaniu konkretnych działań pokazujących, jak ograniczyć negatywny wpływ.

Projekt „Cztery pory roku w ekogminie – Skawinie” jest współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


Informacje o projekcie: KLIKNIJ TUTAJ.

Aktualności: KLIKNIJ TUTAJ.


Źródło: