1 czerwca 2023 o godz 10:00 startuje dodatkowa rekrutacja w projekcie Łap Skilla dla 200 osób, która potrwa do 30.06.2023 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza wszystkich młodych pracujących Małopolan do udziału w unijnym projekcie Łap skilla! Z inicjatywy tej może skorzystać każdy, kto ma ukończone 18, ale nie skończone 25 lat i nie może się pochwalić wysokimi dochodami, a dotąd nie uczestniczył w tym projekcie.

Zostając uczestnikiem projektu, można otrzymać dofinansowanie nawet do kwoty 7 545 PLN  na zrealizowanie wysokiej jakości szkoleń, kursów zawodowych, których celem jest zdobycie niezbędnych kwalifikacji do wykonywania wymarzonego zawodu lub podwyższenie już posiadanych kompetencji. 

Więcej informacji na stronie internetowej: KLIKNIJ TUTAJ.


Żródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie