Prowadzisz małą lub średnią firmę w Małopolsce? Zatrudniasz osoby w różnym wieku? Chcesz usprawnić rekrutację, zmniejszyć nieobecności, poprawić warunki pracy albo zwiększyć motywację pracowników? Skorzystaj z oferty projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Pracodawca biorący udział w projekcie będzie mógł skorzystać z doradztwa doświadczonych ekspertów biznesowych, którzy zdiagnozują obszary w zarządzaniu pracownikami wymagające usprawnienia, a następnie opracują wspólnie z nim strategię zarządzania wiekiem w firmie.

Dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej na temat projektu Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie organizuje spotkania on-line w każdy wtorek i czwartek o godz. 10.00. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wysłanie maila na adres pni@wup-krakow.pl z datą spotkania. Otrzymają wówczas link do połączenia na platformie Zoom.

Pracodawców, którzy preferują kontakt bezpośredni, WUP zaprasza na spotkanie :

• 30 maja o godz. 10.00 w Krakowie, pl. Na Stawach 1, sala 605 (VI piętro),

Wymagane zgłoszenie obecności na adres: pni@wup-krakow.pl.

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Pracy: https://uppkrakow.praca.gov.pl/-/20912067-inwestycja-w-pracownikow-szansa-na-rozwoj-firmy

Źródło: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego/ RS- CWP