W związku z remontem nawierzchni w rejonie pętli Ochodza Dwór, w dniach 30-31.05.2023 r. (wtorek – środa) w godz. od ok. 8:00 do ok. 17:00 (w oba dni) pętla zostanie zamknięta dla ruchu. Mapa przystanków tymczasowych poniżej. Zmienia się trasa linii 235. Rozkład jazdy nie zmienia się.

Linia aglomeracyjna 235:

• kursy wykonywane na trasie Borek Fałęcki – Ochodza Dwór będą kursować po trasie czasowo zmienionej (skróconej): Borek Fałęcki – Zelczyna PKP. Przystanki Zelczyna Szkoła i Ochodza Dwór nie będą obsługiwane. Przewiduje się, że powyższa zmiana trasy będzie dotyczyć następujących kursów: z Borku Fałęckiego o godz. 7:51 i 12:46 oraz z Ochodzy Dwór o godz. 8:39 i 13:34;
  • kursy wykonywane na trasie Borek Fałęcki – Ochodza Odwiśle będą obsługiwać przystanek Ochodza Dwór w tymczasowej lokalizacji przy ul. Wiślanej na wysokości pętli autobusowej. Przewiduje się, że powyższa zmiana będzie dotyczyć następujących kursów: z Borku Fałęckiego o godz. 11:30, 14:30 i 15:15 oraz z Ochodzy Odwiśla o godz. 12:20, 15:22 i 16:05.

.

Linia S1 Pozowice-Skawina będzie funkcjonowała według stałego rozkładu. Na czas prac w rejonie pętli autobus linii S1 będzie obsługiwał przystanek Ochodza Dwór w tymczasowej lokalizacji.

Link do artykułu na stronie organizatora tj. Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie: KLIKNIJ TUTAJ.

W przypadku pytań dotyczących funkcjonowania linii gminnych prosimy o kontakt przez adres e-mail: busy.skawina@gmail.com

Bieżące informacje dotyczące funkcjonowania linii gminnych można znaleźć TUTAJ.

W załączeniu przekazana przez wykonawcę mapka z zaznaczonymi przystankami tymczasowymi.

Źródło: ZTP w Krakowie