We wtorek 29 sierpnia 2023 r. 40 nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz Szkole Muzycznej I Stopnia złożyło ślubowanie i otrzymało z rąk Burmistrza Witolda Grabca akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Akty nadania uzyskali nauczyciele, którzy w lipcu po zakończeniu stażu na stopień nauczyciela mianowanego uzyskali pozytywny wynik postępowania egzaminacyjnego.

Pan Burmistrz pogratulował wszystkim osiągniętego sukcesu i podziękował za dotychczasową pracę z dziećmi i młodzieżą. Złożył również serdeczne życzenia powodzenia i sukcesów w realizacji dalszych planów zawodowych oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu nauczyciela.

- Stajecie przed wyzwaniem prowadzenia pracy dydaktyczno – wychowawczej, pod którą kryje się przekazanie wiedzy nowym pokoleniom, a także wzorów do naśladowania. Wasza praca jest odpowiedzialna, trudna, ale niejednokrotnie dająca wiele satysfakcji. Serdecznie gratuluję uzyskanych wyników i mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się w równie licznym gronie, aby gratulować Państwu kolejnych etapów rozwoju zawodowego – powiedział Witold Grabiec.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: CUW