Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Skawinie utworzona informuje:

I. Na podstawie uchwały Wojewódzkiej Komisji Wyborczej Małopolskiej Izby Rolniczej nr 5/2023 z dnia 31 lipca 2023 r. oraz uchwał Okręgowej Komisji Wyborczej nr 1 - 4 z dnia 02 sierpnia 2023 r. w skład Okręgowej Komisji Wyborczej w Skawinie weszły następujące osoby:

1. Jolanta Miłek ─ Przewodniczący(a) Komisji
  2. Małgorzata Śliwa ─ Zastępca Przewodniczącego(ej) Komisji
  3. Monika Kret ─ Sekretarz Komisji
  4. Iwona Monica ─ Członek Komisji
  5. Anna Maślanka ─ Członek Komisji

II. Na podstawie wykazu okręgów wyborczych, utworzonych do przeprowadzenia wyborów do Rad Powiatowych Małopolskiej Izby Rolniczej, obszar Gminy Skawina stanowi jednomandatowy/dwumandatowy * okręg wyborczy nr 12 w powiecie krakowskim, Siedziba Komisji Okręgowej nr 12 mieści się w Skawinie, w budynku 32-050 Skawina, Rynek 2 pok. nr 2.

III. Na podstawie uchwały nr 5 z dnia 02 sierpnia 2023 r. Okręgowa Komisja Wyborcza nr 12 upoważniła Pana/Panią Barbarę Ptak jako pełnomocnika Małopolskiej Izby Rolniczej ds. organizacji oraz do przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej z terenu Gminy Skawina w powiecie krakowskim.

IV. Kandydatury na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej przyjmowane będą w terminie do 4 września 2023 r. w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1400 w 32-050 Skawina, Rynek 14 pok. nr 2.

Protokół z posiedzenia komisji znajduje się w załączniku.

Źródło: