Zapraszamy na Dzień Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Społecznych 2023!

Już po raz siódmy: Gmina Skawina, Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie oraz organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z terenu Gminy Skawina zapraszają na Dzień Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Społecznych, który odbędzie się 10 września 2023 r., w godzinach 14:00-18:30 w Parku Miejskim w Skawinie.
Jak co roku organizacje pozarządowe i grupy nieformalne przygotowały szereg atrakcji, które pozwolą w praktyce poznać ich działania.
Na jakie atrakcje możecie liczyć w tym roku?

• koncerty
  • warsztaty, konkursy, rebusy, quizy
  • treningi piłki nożnej
  • plener malarski
  • namiot kreatywności i gamingu
  • pokazy i kursy pierwszej pomocy
  • wozy strażackie
  • hamakowanie
  • wioska indiańska
  • eksperymenty naukowe
  • rekonstrukcje historyczne, strzelnice
  • i wiele, wiele innych!

Tradycyjnie zapraszamy też do udziału w grze stanowiskowej, która pozwoli dowiedzieć się jak najwięcej o organizacjach i grupach nieformalnych, a także wygrać ciekawe nagrody przygotowane przez organizatorów i współorganizatorów.
Nie zabraknie też informacji o możliwości zaangażowania się w sprawy mieszkańców i Gminy Skawina. Będzie można dowiedzieć się, jak włączyć się w wolontariat czy wesprzeć stowarzyszenia i fundacje. Możecie liczyć na wiele podpowiedzi i inspiracji!

Nie może Was zabraknąć!