Jak co roku MUKS Walley Plus Duo zaprasza wszystkie dzieci do zabawy mikołajkowej. Integracyjne Mikołajki na Lodzie odbędą się w sobotę 2 grudnia na lodowisku w Skawinie, przy ul. Konstytucji 3 Maja 7 w godzinach 11:15-12:15. 


Zaplanowane są pokazy łyżwiarskie, naukę jazdy, konkursy z nagrodami, zabawy z elfami i reniferami oraz wizytę św. Mikołaja na łyżwach, który w świątecznej atmosferze wręczy wszystkim dzieciom prezenty. Wszyscy uczestnicy proszeni są o pojawienie się w świątecznych przebraniach (elfy, mikołaje, renifery i aniołki mile widziane). 

Pojedyncze wejście na Mikołajki kosztuje 45 zł. Osoby chcące zapisać się na zajęcia lub Mikołajki prosimy o zarejestrowanie się w aplikacji Walley (do pobrania na telefon lub przez stronę internetową  https://konto.walley.pl/, oraz zarezerwowanie zajęć w grafiku - Mikołaj musi wiedzieć, ile paczek przygotować dla dzieci. Osoby z niepełnosprawnościami proszone są o wcześniejszy kontakt mailowy na skawina@walley.pl, to pomoże przygotować się dobrze elfom do pomocy dzieciom.

Wydarzenie jest widoczne w aplikacji jako "Impreza Okolicznościowa" i wykupuje się na nią osobne wejście w sekcji karnet/Impreza okolicznościowa. 


Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina.


Źródło: MUKS Walley Plus Duo