MUKS Walley-Plus Duo 20 listopada rozpoczyna sezon łyżwiarski na lodowisku w Skawinie przy ul. Konstytucji 3 Maja 7. Jak co roku zapraszamy zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych na zajęcia łyżwiarskie na każdym poziomie zaawansowania. 


Grafik w listopadzie i grudniu 2023:

PONIEDZIAŁEK – zajęcia na lodowisku w Skawinie

  • 18:15-19:15 - DZIECI i MŁODZIEŻ – grupa początkująca 
  • 19:15-20:15 – DZIECI i MŁODZIEŻ  – grupa średniozaawansowana 
  • 20:25-21:25 – DZIECI i MŁODZIEŻ  – grupa zaawansowana 
  • 21:25-22:25 – DOROŚLI 

Zapisy:

W celu zapisania się na zajęcia, należy zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji „Walley” (do pobrania na telefon) lub przez stronę internetową: https://konto.walley.pl/. W aplikacji znajduje się także dokładny, na bieżąco aktualizowany grafik i cennik, w którym można znaleźć karnety dofinansowane (karnet na 4 wejścia dostępny w listopadzie i grudniu kosztuje 120zł.). Aby zapisać się na zajęcia, należy zarezerwować miejsce w grafiku w aplikacji oraz wykupić karnet. Z karnetu mogą korzystać dzieci, młodzież i dorośli,

Mikołajki na Lodzie:

Już od pierwszych zajęć będziemy przygotowywać choreografię mikołajkową, bo w sobotę 2.12 w godz. 11:15-12:15 odbędzie się nasza coroczna impreza "Mikołajki na Lodzie" z Mikołajem na łyżwach, prezentami oraz grami i zabawami na lodzie. - mówi organizator.
Wydarzenie jest widoczne w aplikacji jako "Impreza Okolicznościowa" i wykupuje się na nią osobne wejście w sekcji karnet/Impreza okolicznościowa. 

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina.


Źródło: MUKS Walley Plus Duo