Komendant Powiatowy Policji w Krakowie insp. Jacek Cholewa wspólnie  z Komendantem Komisariatu Policji w Skawinie kom. Piotrem Solarzem serdecznie zapraszają mieszkańców miasta i gminy Skawina, a w szczególności mieszkańców miejscowości Grabie do udziału w debacie społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się 28 listopada, o godz. 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Grabiu.

Tematem głównym debaty będzie omówienie działań Policji w związku z podjętymi podczas poprzedniej debaty zobowiązaniami, mającymi na celu wyeliminowanie, bądź zminimalizowanie zagrożenia związanego z niestosowaniem się do przepisów ruchu drogowe, w szczególności poprzez przekraczanie dozwolonej prędkości, przez kierujących pojazdami mechanicznymi  poruszającymi się po DW953 w miejscowości Grabie. Omówione zostaną również inne problemy, bądź zagrożenia zgłaszane przez mieszkańców.

Podsumujemy także:

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w debacie!

Źródło: KPP w Krakowie