Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego, którzy już jutro. 21 lutego br. w sali skawińskim Ratuszu w godz. 9.00 - 12.00 zaprezentują pilotażowy projekt realizowany ze środków rezerwy Funduszu Pracy w ramach naboru na projekty pilotażowe pod nazwą "Czas na Młodych – punkty doradztwa dla młodzieży" organizowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

Grupę docelową projektu stanowią osoby młode poniżej 30 roku życia.

Głównym celem projektu pilotażowego jest utworzenie EKSPRES PRACA – Punktu Aktywizacji i Treningu dla osób młodych. Miejsce to ma być ośrodkiem zintegrowanej pomocy ukierunkowanej na wspieranie aktywności zawodowej osób młodych mieszkańców Powiatu Krakowskiego i miasta Krakowa. Dodatkowo działania oferowane w EKSPRES PRACA będą wzmacniać metropolitalny rynek pracy.

Realizatorami projektu są:
  • Lider projektu: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Partnerzy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Zapraszamy do udziału w konsultacjach!

Źródło: UPPK / PSW