Przewodnicząca Skawińskiej Rady Seniorów zawiadamia o zwołaniu V sesji zwyczajnej III kadencji SRS, która odbędzie się w dniu 29 lutego 2024 r. o godz. 14.00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie ul. Sikorskiego 18.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji przez Przewodniczącą Skawińskiej Rady Seniorów i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Zatwierdzenie porządku obrad sesji.
  3. Przyjęcie protokołu z IV sesji SRS.
  4. Zadania z zakresu rozwoju infrastruktury istotnej z punktu widzenia potrzeb seniora przedstawione przez Kierownika wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie.
  5. Realizacja „Polityki Senioralnej” w zakresie bezpieczeństwa seniorów poprzez ich edukację prowadzoną przez Oficera Rowerowego.
  6. Poszerzenie oferty kursów dla seniorów, w tym obsługa komputera, smartfonu, tabletu na różnych poziomach oraz zorganizowanie kursu florystycznego – referuje Dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie.
  7. Wolne wnioski i dyskusja.
  8. Zamknięcie obrad V sesji III kadencji SRS.

Przewodnicząca Skawińskiej Rady Seniorów

Maria Zasada