Z ogromną radością informujemy, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i uruchamiamy nową linię autobusową - S5! Pierwszy kurs zaplanowany został na 2 kwietnia, o godzinie 6:30, z przystanku Jurczyce Dom Ludowy.

Linia S5 została zorganizowana z myślą o zapewnieniu wygodnego i szybkiego połączenia między istotnymi punktami naszej Gminy. Poprawi ona częstotliwość połączeń na trasie Jurczyce - Skawina, polepszy dojazd do szkół oraz zwiększy dostęp do Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. To kolejny krok naprzód w rozwoju lokalnego transportu publicznego, który znacząco usprawni mieszkańcom codzienne podróże.


Zachęcamy wszystkich do skorzystania z nowej linii i dołączenia do nas w tym ważnym momencie dla Skawiny. Bądźmy częścią tej zmiany, wspierając zrównoważony i dostępny transport publiczny! Do zobaczenia na pokładzie S5!


Rozkład jazdy ważny od  kwietnia znajduje się w poniższym załączniku oraz na profilu Skawińskiej Komunikacji Gminnej

Wszystkie rozkłady jazdy linii S znajdują się w zakładce: KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA


Dofinansowano z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.


Żródło: RS