Burmistrz Miasta i Gminy Skawina ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 6 z Oddziałem Żłobkowym w Skawinie, Szkoły Podstawowej w Wielkich Drogach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzęcinie oraz Zespołu Placówek Oświatowych w Kopance.

Oferty zgodnie z ogłoszeniem należy składać w zamkniętych kopertach z podanym imieniem i nazwiskiem, oraz adresem zwrotnym osoby przystępującej do konkursu oraz dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora ……..….….. w .……..….…” w terminie do dnia 8 maja 2024 r. do godz. 15.00 w Sekretariacie Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, 32-050 Skawina ul. Rynek 1, 1 piętro.

Szczegółowe informacje znajdują w Biuletynie Informacji Publicznej – KLIKNIJ TUTAJ.

Źródło: CUW