"Zadbaj o siebie, zadbaj o swój słuch po infekcji" to projekt realizowany przez firmę Cortimed Sp. z o.o. Głównym celem przedsięwzięcia jest dotarcie do jak największej grupy osób, które obarczone są problemami związanymi z niedosłuchem, które pojawiły się po przebytych infekcjach (takich jak Covid 19 i grypa).

Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców naszej gminy powyżej 7 roku życia i trwa od maja 2024 do maja 2025 r.

W ramach projektu realizowanego przez firmę Cortimed:

• zostaną zorganizowane spotkania edukacyjne dla dzieci i młodzieży, aby od najmłodszych lat przekazywać wiedzę na temat profilaktyki słuchu.
  • w ramach projektu w gabinecie w Skawinie zorganizowany został dyżur podczas którego chętne osoby mogą zostać przyjęte na wizytę bez opłaty, bez żadnego skierowania, bez opłat komercyjnych, jedynie po uprzednim zarezerwowaniu miejsca.
  • można też skorzystać z telefonu dyżurującego i uzyskać konsultacje i poradę telefoniczną (jakie podjąć kroki, gdzie i jak wykonać odpowiednia diagnostykę).

Zapraszamy do skorzystania z oferty w gabinecie w Skawinie przy ul. Ogrody 101 (tel.: 797 349 999)

Projekt objęty został patronatem Burmistrza miasta i Gminy Skawina

Źródło: PSW