Masz pomysł na swój biznes?

Myślisz o jego rozwoju, ale brakuje Ci środków?

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozwoju i inwestycji start-upów
Spotkanie odbędzie się w dniu 23.06.2021 r. o godz. 13.00 w Sali Obrad Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, Rynek 1.

Program spotkania „Pożyczka dla Start-upów oraz Pożyczka Płynnościowa”:

• 12.45 – 13.00 – Rejestracja uczestników
  • 13.00 – 13.30 – Prezentacja – pożyczki unijne dla start-upów, pożyczka płynnościowa
  • 13.30 – 14.00 – Omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia)
  • 14.00 – pożyczki, dokumentacja – pytania

Każde spotkanie składa się z dwóch części:

Część I – merytoryczna

Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej? Jesteś właścicielem mikro, małej lub średniej firmy? Idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

Część II – networkingowa

Druga część spotkania będzie miała charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni, jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. W zamian otrzymasz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych, udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe.

Dzięki pomocy eksperta BGK z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

Źródło: BGK / RS-CWP