Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o rozpoczęciu naboru do otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej: „Prowadzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Gminie Skawina” w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 r. współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020 oraz środków własnych Gminy Skawina.

Szczegółowe informacje na temat konkursu: KLIKNIJ TUTAJ.

Co musi zawierać oferta, aby uzyskać pozytywny wynik oceny formalnej?

1. Określenie rezultatów obowiązkowych zgodnie z zarządzeniem.
  2. Opis metod zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (opis należy umieścić w dziale VI „Inne informacje”).
  3. Opis ryzyka w odniesieniu do realizacji zadania publicznego z uwzględnieniem możliwości zaostrzenia regulacji prawnych związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2, wraz ze wskazaniem sposobu ich rozwiązania – alternatywnego scenariusza działań i alternatywnej kalkulacji przewidywanych kosztów (opis należy umieścić w dziale VI „Inne informacje”).
  4. Wymagane załączniki:
    - oświadczenie o stosowaniu się do obowiązujących wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2;
  5. Oferta musi być złożona w terminie i za pośrednictwem systemu Witkac.pl.
  6. Zadanie musi być zgodne z celami konkursu.

Dodatkowych informacji udzielają: