Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o rozpoczęciu naboru do trzech pierwszych konkursów ofert w ramach „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi... na 2022 r.”

Szczegółowe informacje na temat konkursów:

• „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej - działalność wspierająca rozwój sportu w dyscyplinie piłka nożna” w 2022 r. - KLIKNIJ TUTAJ
  • „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej - zajęcia sportowo-rekreacyjne, szkolenia sportowe” w 2022 r. - KLIKNIJ TUTAJ

Co musi zawierać oferta, aby uzyskać pozytywny wynik oceny formalnej?

1. Określenie rezultatów obowiązkowych zgodnie z zarządzeniem.
  2. Opis metod zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (opis należy umieścić w dziale VI „Inne informacje” - szkolenie sportowe / w dziale V „Dodatkowe informacje” / punkt 5. „Inne informacje ważne w kontekście realizacji zadania publicznego” - piłka nożna).
  3. Opis ryzyka w odniesieniu do realizacji zadania publicznego z uwzględnieniem możliwości zaostrzenia regulacji prawnych związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2, wraz ze wskazaniem sposobu ich rozwiązania – alternatywnego scenariusza działań i alternatywnej kalkulacji przewidywanych kosztów (opis należy umieścić w dziale VI „Inne informacje” - szkolenie sportowe / w dziale V „Dodatkowe informacje” / punkt 5. „Inne informacje ważne w kontekście realizacji zadania publicznego” - piłka nożna).
  4. Załączniki:
    - wymagany: oświadczenie o stosowaniu się do obowiązujących wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2;
    - zalecany: oświadczenie o braku pobierania opłat od uczestników w przypadku oferentów, niewykazujących opłat od uczestników w kalkulacji (dotyczy konkursu z zakresu piłki nożnej)
  5. Oferta musi być złożona w terminie i za pośrednictwem systemu Witkac.pl.
  6. Zadanie musi być zgodne z celami konkursu.

Dodatkowych informacji udzielają: