Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że ze względu na pandemię  wirusa SARS-CoV-2  otwarte konkursy ofert z zakresu  „Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym” oraz  „Działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijanie kontaktów i współpracy między społeczeństwami” w 2021 r. nie zostaną ogłoszone w planowanym terminie.

Zgodnie z harmonogramem zawartym w  „Rocznym programie współpracy Gminy Skawina z organizacjami pozarządowymi... na 2021 r.” ogłoszenie ww. konkursów zostało zaplanowane na połowę stycznia:

• „Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym” - 11 stycznia;
  • oraz „Działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijanie kontaktów i współpracy między społeczeństwami” - 18 stycznia.
Z uwagi na zagrożenia wywołane pandemią wirusa  SARS-CoV-2 i duże prawdopodobieństwo tego, że realizacja zadań w ramach tych konkursów może być zagrożona, podjęta została decyzja o przesunięciu terminu ich ogłoszenia.

Ostateczne daty zostaną podane do wiadomości w późniejszym terminie.