Zapraszamy serdecznie na Dzień Integracji Organizacji Pozarządowych Gminy Skawina. Dzień Integracji odbędzie się 11.06.2021 w godz. 17.30-20.00 na terenie Ośrodka Gubałówka w Skawinie.

Szykujemy dla Was mnóstwo atrakcji, w które chcielibyśmy żebyście się aktywnie włączyli!
W ramach Dni Integracji będziemy chcieli przedyskutować z Wami kilka ważnych tematów, więc szykujemy stanowiska dotyczące wymiennika NGO, DOPISu 2021 oraz stanowisko Rady Działalności Pożytku Publicznego Gminy Skawina.
Ale będzie również czas na turniej, gry i zabawy integracyjne oraz wspólny grill i poczęstunek!

Chcemy, abyście mieli możliwość poznania się lepiej, i zawiązania ze sobą współpracy i zastanowienia się, co moglibyście dać od siebie innym organizacjom.
Rejestracja uczestnictwa w Dniu Integracji jest wymagana! Prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Ponieważ jesteście współgospodarzami tego wydarzenia, zapraszamy Was do zgłaszania swoich pomysłów na stanowiska atrakcje i występy, które umilą nam czas! To też formularz zgłoszenia uczestnictwa w turnieju sportowym, abyśmy wiedzieli, ile drużyn będzie ze sobą rywalizować.