Serdecznie zapraszamy seniorów oraz dzieci w wieku od 9 lat do 13 lat do udziału w warsztatach „Drugie życie odpadów – upcykling w Gminie Skawina”, które są współfinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Więcej szczegółów znajduje się poniżej.

Warsztaty „Drugie życie odpadów – upcykling w Gminie Skawina” obejmują cykl zajęć w terminie od 5 września do 10 października, w których uczestnicy nauczą się jak wykorzystać ponownie odpady. Spotkania będą się odbywać w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie, ul. Szkolna 4, Radziszów.

Warsztaty dla Seniorów obejmują zajęcia z tkactwa oraz zajęcia z decoupage, natomiast warsztaty dla dzieci to tworzenie nowych, ciekawych przedmiotów z tektury, plastiku, puszek czy też innych rzeczy. Szczegółowy plan oraz terminy zajęć znajdują się w załącznikach poniżej.

Jak się zapisać na zajęcia?

• elektronicznie - przez e-mail:  urzad@gminaskawina.pl. W temacie maila należy podać hasło „Drugie życie odpadów”;
  • telefonicznie:  zadzwoń pod nr: 12 277-01-53;

Zapisy odbywają się w terminie od 26.08 do 02.09, a ilość miejsc jest ograniczona.

W przypadku niemożności przeprowadzenia warsztatów osobiście z przyczyn niezależnych, zajęcia odbędą się online poprzez aplikację Messenger. Wszyscy zapisani otrzymają link na wcześniej podany adres mailowy, który umożliwi zalogowanie się w grupie i udział w zajęciach.

W sytuacji, kiedy warsztaty będą się odbywać online wszystkie materiały konieczne do pełnego udziału będzie można odebrać dzień przed zajęciami w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie, w Wydziale Ochrony Środowiska, ul. Rynek 3, pok. 1 w godzinach pracy Urzędu.

Serdecznie zapraszamy!!