Lato nadal trwa, a my nie odpuszczamy z oszczędzaniem wody, która jest niezbędna do życia dla wszystkich organizmów – ludzi, zwierząt i roślin. Dlatego tym razem przygotowaliśmy dla Was film, dzięki któremu dowiecie się kilku ciekawostek o wodzie i o tym co możecie zrobić by chronić jej zasoby.

Zapraszamy do oglądania!

A czy widzieliście już film o wodzie na ekranach LED na terenie Skawiny? Jeśli nie to rozglądajcie się dalej! Możecie go zobaczyć:

• Ekran LED na Centrum Kultury i Sportu w Skawinie - Basen Camena, Skawina, ul. Żwirki i Wigury 11;
  • 2 ekrany LED na Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Skawinie, Skawina, ul. Żwirki i Wigury 13;
  • Ekran LED na Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Skawinie, Skawina, ul. Kościelna 2;
  • Ekran LED na Szkole Podstawowej nr 4 w Skawinie, Skawina,  ul. Stanisława Wyspiańskiego 5.

Projekt „Cztery pory roku w ekogminie – Skawinie” jest współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.