Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do 29. Akcji Sprzątanie świata – Polska i wspólnego promowania idei nieśmiecenia.

Sprzątanie świata na stałe wpisało się już w kalendarze Polaków w trzeci weekend września. I tym razem, połączmy się, by posprzątać swój kawałek Polski.  Podobnie jak w latach ubiegłych, przekazujemy specjalną pulę plakatów autorstwa Andrzeja Pągowskiego: Miastom, Gminom, Placówkom Oświatowym i wszystkim przyjaciołom Fundacji Nasza Ziemia, by wspólnie promować ideę nieśmiecenia w naturze.

Wydział Ochrony Środowiska również serdecznie zaprasza do uczestnictwa w 29. Akcji Sprzątania świata!

Zainteresowanych wzięciem udziału w akcji zapraszamy po odbiór plakatów, rękawiczek i worków do Wydziału Ochrony Środowiska, ul. Rynek 14, pok. 2., tel. 12 277-01-08.

Prosimy o informację drogą mailową na adres a.chmielarczyk@gminaskawina.pl w sprawie terminu akcji, miejsca sprzątania oraz lokalizacji złożonych odpadów, które zostaną przez nas odebrane.

Źródło: Fundacja Nasza Ziemia/OŚ