Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do 30. Akcji Sprzątanie świata – Polska i wspólnego promowania idei nieśmiecenia.

Polska edycja Akcji Sprzątanie świata obchodzi w tym roku swój okrągły, 30. jubileusz. Do tej pory w Akcji udział wzięło ponad 23 miliony uczestników, którzy wraz z koordynującą Akcję Fundacją Nasza Ziemia, zebrali ponad 45 milionów kilogramów śmieci! Jaki będzie wynik tegorocznych działań? Dowiemy się w trzeci weekend września, podczas Wielkiego Finału, w którym udział może wziąć każdy, komu bliska jest troska o naturę. Wsparcie zapowiedziało już ponad 2 tysiące grup z całego kraju, w tym szkoły, przedszkola, wolontariaty pracownicze, harcerze, gwiazdy oraz 30 Ambasad z Honorowym Patronem Akcji Ambasadorem Australii na czele.

Wszystkich uczestników zapraszamy do rejestracji na stronie Fundacji Nasza Ziemia TUTAJ.

Każda zarejestrowana akcja zostanie uwzględniona w oficjalnym wyniku 30. Akcji Sprzątanie świata. Każdy posprząta kawałek, wspólnie posprzątamy całą Polskę! Dopisz swój wynik!

Wydział Ochrony Środowiska również serdecznie zaprasza do uczestnictwa w 30. Akcji Sprzątania świata!

Zainteresowanych wzięciem udziału w akcji zapraszamy po odbiór rękawiczek i worków do Wydziału Ochrony Środowiska, ul. Rynek 14, pok. 2., tel. 12 277-01-08.

Prosimy o informację drogą mailową na adres a.chmielarczyk@gminaskawina.pl w sprawie terminu akcji, miejsca sprzątania oraz lokalizacji złożonych odpadów, które zostaną przez nas odebrane.


Źródło: Fundacja Nasza Ziemia/OŚ