Burmistrz Miasta i Gminy w Skawinie informuje, że  na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie,  Rynek 3 zostało wywieszone ogłoszenie o I  przetargu ustnym nieograniczonym, który odbędzie się w dniu 22.04.2024 r. o godz. 12 na wynajem na okres 3-ch lat boksu garażowego, poł. w Skawinie przy ul. Działkowców 10.

Ogłoszenie zostało również zamieszczone w Internecie (na stronie internetowej www.gminaskawina.pl w zakładce Urząd i Rada - ogłoszenia urzędowe oraz w Biuletynie Informacji Publicznej) a także wywieszone na terenie miasta Skawiny.

Szczegółowe informacje zamieszczono w ogłoszeniu.

Dodatkowych informacji w sprawie wynajmu udziela Wydział Mienia i Geodezji Urzędu Miasta i Gminy  w Skawinie, Rynek 3, pok. nr 5  tel.   ( 012) 277 -01-55