Wszystkie organizacje pozarządowe z naszej gminy zapraszamy na cykl szkoleniowy Akademia Koordynatora Projektu. Trzy popołudnia w trzy tygodnie po trzy godziny i kompleksowe przygotowanie do koordynacji projektu!
Udział w szkoleniu pozwoli jego uczestnikom: przygotować się do pełnienia roli koordynatora projektu, poznać najważniejsze aspekty koordynacji projektu, w szczególności finansowanego ze środków publicznych, rozwiać wątpliwości dotyczące poprawności prowadzonych działań, otrzymać przydatne wzory dokumentów i narzędzia do prowadzenia projektu i w efekcie usprawnić pracę swojej organizacji.
Cykl złożony jest z 3 spotkań stanowiących całość – zgłoszenie do Akademii oznacza deklarację udziału we wszystkich częściach szkolenia. Spotkania obędą się online w dniach: 24.03.2021, 8.04.2021, 21.04.2021 w godz. 16.00-19.00

Zapisy odbywają się pod linkiem: KLIKNIJ TUTAJ

Po zgłoszeniu zostanie przesłany link do spotkania!