Fundacja Wyobraź sobie realizuje projekt „Wyobraź sobie mosty zamiast murów"  ramach dotacji programu Aktywni Obywatele. Już teraz zapraszamy na jedną z częsci projektu jaką są bezpłatne warsztaty dla rodziców: „Mosty bliskości

Warsztaty „Mosty Bliskości” będą skupiały się na nauce budowania relacji opartej na dialogu i szacunku dla obu stron – rodzica i dziecka. Program będzie realizowany w oparciu o Szkołę dla Rodziców i Wychowawców. Podczas kolejnych 10 spotkań grupowych, rozmów, sięgania do wspomnień, własnych doświadczeń, wykonywania ćwiczeń podczas zajęć, a także w domu - będzie można nauczyć się jak odkrywać to co dobre i piękne zarówno w nas, jak i naszych bliskich.

W trakcie kolejnych spotkań poruszone zostaną tematy takie jak:

1. GRANICE jak je wyznaczać i po co
  2. UCZUCIA I EMOCJE jak sobie z nimi radzić i jak pomóc dziecku?
  3. WSPÓŁPRACA jak zachęcać dziecko do nauki i obowiązków?
  4. SAMODZIELNOŚĆ jak zachęcać do samodzielności?
  5. KARANIE karać czy nie karać?
  6. KONFLIKTY I PROBLEMY jak je rozwiązywać bez „wygranych” i „przegranych”?
  7. POCHWAŁY jak chwalić by wzmocnić poczucie własnej wartości?
  8. ROLE W RODZINIE jak uwalniać dzieci od przyklejonych etykiet?
    i wiele innych...

Na Warsztaty OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

W zgłoszeniu należy podać: Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł Warsztatów. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biuro@wyobrazsobie.org.pl lub pod nr tel. 515-872-612
Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z koordynatorem projektu: Panią Pauliną Góralczyk - pod numerem telefonu 515-872-612.

Więcej szczegółów o warsztatach i projekcie TUTAJ

Projekt „Wyobraź sobie mosty zamiast murów" został objęty patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skawina.