Multiwakacje z Biblioteką, Ekipa Milticentrum w MBP

…czyli Ekipa MultiCentrum w nowej siedzibie MBP w Skawinie

„MultiWakacje z Biblioteką 2021” to wydarzenie, które musi znaleźć się w kalendarzu Waszych pociech! Zwłaszcza, że to wyjątkowa oferta, w której Miejska Biblioteka Publiczna połączyła siły z zespołem MultiCentrum. Wiemy, że zajęcia z MultiZałogą są zawsze inspirujące i ciekawe, ale jak to mówią... „co dwie głowy to nie jedna”! A wszystko to w nowej siedzibie MBP w Skawinie, czyli dawnym budynku Dworca PKP.

Kiedy? Już od 28 czerwca

Dla kogo? Dla dzieci w wieku 5-12 lat


Zapisy: od 14 czerwca 2021

Na zajęciach obowiązują zasady bezpieczeństwa zgodne z reżimem sanitarnym obowiązującym w całym kraju:

- ograniczona liczba miejsc – 12 osób

- konieczność założenia maseczki

- obowiązkowa dezynfekcja rąk


Więcej informacji TUTAJ