Po prawej stronie grafika na kształt zegara, bądź kompasu, obok napis „Akademia Czasu Wolnego”.

Akademia Czasu Wolnego to pilotażowy, bezpłatny cykl spotkań i kreatywnych warsztatów kierowany do mieszkańców naszej gminy. W każdym sołectwie są realizowane wybrane aktywności przez jeden miesiąc. 

W ramach cyklu przeprowadzone będą trzy bloki programowe: 

  • Klub Malucha - to propozycja dla najmłodszych w przedziale wiekowym od 0 do 3 lat, w której maluchy uczestniczą z jednym z rodziców. To propozycja połączenia zajęć rytmicznych, animacyjnych, muzycznych, teatralnych i sportowych w jedną całość.
  • Warsztatowisko - spotkania warsztatowe podczas, których będzie można tworzyć czy też zdobywać nowe umiejętności. Każde spotkanie z cyklu będzie inne, od plastycznych, poprzez samoobronę, szachy, do „Zrób to sam”. Pojawią się warsztaty dla tych młodszych i tych nieco starszych.
  • Kreatywka - interdyscyplinarne warsztaty, podczas których będzie można poznawać teatr, taniec, plastykę, muzykę. Zabawa światłem, dźwiękiem oraz wykorzystanie technik multimedialny pomoże stworzyć wspólnie artystyczną pracownię.

Więcej informacji oraz harmonogram zajęć TUTAJ