KONKURS

Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Krzywaczce zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież do udziału w konkursie “Mój Prawdziwy Święty Mikołaj”. Zadaniem konkursu jest pogłębianie wiedzy o życiu i działalności św. Mikołaja - biskupa z Miry oraz rozwijanie wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać pracę artystyczną (wiersz lub praca plastyczna), którą należy złożyć w dniach 26-30 listopad 2021 r. w zakrystii parafialnej lub Zespole Palcówek Oświatowych w Krzywaczce u Księdza prowadzącego lekcje religii. 

5 grudnia po Mszy Świętej o godz. 11 w tamtejszym kościele odbędzie się finał konkursu z udziałem Prawdziwego Świętego Mikołaja. W programie również występ Teatru Eden i bezpłatne profesjonalne zdjęcie z Mikołajem dla każdej rodziny. 

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ