Zdjęcie ze spektaklu, na którym widoczna jest kobieta w srebrnej sukni i z koroną na głowie, przebrana za Królową Śniegu. W lewym górnym rogu napis: Kryształowa Królowa Śniegu.

Już w niedzielę 5 grudnia o godzinie 17:00 zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej na bajecznie kolorowy, muzyczny spektakl „Kryształowa Królowa Śniegu”.

Muzyczny spektakl jest wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Autorskie melodyjne piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania, a interaktywne momenty sprawią, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

Bilety w cenie: 30 zł (miejsca na parkiecie), 20 zł (miejsca na widowni) do kupienia od dnia 18 listopada 2021 r. do dnia przeprowadzenia spektaklu lub do wyczerpania biletów:
  • w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena – 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),
  • w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem)
  • w dniu spektaklu (5 grudnia 2021 r.) w kasie biletowej w Hali Widowiskowo-Sportowej – na godzinę przed spektaklem (płatność gotówką

Informacji na temat spektaklu udzielają pracownicy Działu Realizacji Projektów Kultury, tel. 12 276 34 64, sokol@ckis.pl.