Już dzisiaj ruszają zapisy na zajęcia wakacyjne organizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie. W tym roku tematem przewodnim są „NIEZIEMSKIE WAKACJE” 

Wakacyjną wyprawę rozpoczną zajęcia już 27 czerwca, gdzie wszyscy uczestnicy będą mieli okazję wylądować na PLANECIE LOGIKA, czyli miejscu, w którym będzie trzeba trochę “główkować” oraz rozwiązywać rozmaite zadania. W kolejnym tygodniu uczestnicy przeniosą się w podróż GALAKTYKĄ BARW, będą to zajęcia ze sztuką w tle - każda artystyczna dusza odnajdzie tu coś dla siebie. Następne tygodnie będzie można spędzić z Klubem Młodego Programisty - czyli warsztatami z programowania, przeznaczonymi dla dzieci ze szkół podstawowych. Wraz z początkiem sierpnia w bibliotece rozbłyśnie GWIAZDOZBIÓR ROZMAITOŚCI, w centrum którego znajdą się zajęcia rozwijające kreatywność oraz pomysłowość. Ostatni tydzień wakacyjnych spotkań będzie zamknięty w KAPSULE PRZYRODY, poznając ją na różne sposoby.

Zapisy od 20 czerwca (poniedziałek) od godziny 9:00

mailowo: multicentrum@biblioteka-skawina.pl

telefonicznie: 12 276 25 71

lub osobiście w Bibliotece Głównej (ul. Sikorskiego 18)

Zajęcia są całkowicie BEZPŁATNE. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

Zapisy na zajęcia KLUB MŁODEGO PROGRAMISTY prowadzone będą WYŁĄCZNIE POPRZEZ FORMULARZ INTERNETOWY. Data rozpoczęcia zapisów na te warsztaty zostanie podana w późniejszym terminie TUTAJ