Serdecznie zapraszamy do zobaczenia najnowszej wystawy – malarskiej, autorstwa Bogusława Strzopy. “BŁĘKIT” , która będzie zdobiła kawiarniane ściany w dniach od 17.09. do 18.11.2022 r. Wernisaż zaplanowano na godzinę 17:00 w niedzielę 18 września br. w Kawiarni LIVE-BOOK Cafe w Skawinie (ul. Sikorskiego 18, Skawina).


Autor wystawy urodził się w 1962 r. w Myślenicach. Jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu (1982) oraz Wydziału Grafiki Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi – dyplom z 1990 roku, uzyskany w Pracowni Plakatu prof. Bogusława Balickiego. Obecnie zajmuje się grafiką projektową i malarstwem. Bierze udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych, a jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych oraz instytucjonalnych. Mieszka w Krakowie.