7 października o godz. 18.00 w Pałacyk Sokół rozpocznie się wernisaż wystawy prac Katarzyny Palety. Obrazy prezentowane na wystawie pochodzić będą z cyklu „Fusion”. Barwne, oryginalne i zmysłowe prace wprowadzą nas w klimat kobiecości, lekkości i gracji. 

Katarzyna Paleta – Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu. Tworzy animacje, grafiki, motywy malarskie dla krakowskich firm. Projektuje i wykonuje ilustracje do książek dla dzieci, bajek, legend polskich, podręczników. Tworzy również animacje do edukacyjnych programów komputerowych dla wydawnictw. Pracowała jako konserwator elementów zabytkowego ołtarza w Trzemeśni. Malarstwem sztalugowym zajmuję się od 20 lat – głównie olejnym, akwarelą, malowaniem na szkle. Lubi nowe wyzwania, poznawanie różnych technik malarskich, fotografię i projektowanie graficzne.

Szczegółowe informacje: https://bit.ly/3S8chku