Świętowania 30 urodzin CKiS w Skawinie nie ma końca! Przed nami bowiem Jubileuszowe Pływanie na Basenie Camena także nocą - 3 grudnia 2022 od godz. 6.30 aż do godz. 01.00 w nocy z 3 na 4 grudnia.

W programie:

POKAZY

  • godz. 15.00 – zademonstrowanie freedivingu w wykonaniu utytułowanego Mateusza Maliny – aktualnego Mistrza Świata w pływaniu dynamicznym w monopłetwie oraz rekordzisty świata w pływaniu dynamicznym w płetwach podwójnych.
  • godz. 16.30 – instruktaż nurkowania w sprzęcie z możliwością bezpłatnego spróbowania swoich sił w tej konkurencji sportowej.
  • godz. 17.30 – prezentacja akcji ratowniczej w wykonaniu wykwalifikowanych ratowników wodnych.

WODNY TOR PRZESZKÓD (cały dzień 3 i 4 grudnia) - Wszyscy, którzy podczas jubileuszowego pływania przejdą na Basen „Camena” będą mogli spróbować swoich sił na dmuchanym, wodnym torze przeszkód.  Podejmij wyzwanie i poczuj się jak uczestnik Ninja Warrior przemierzając w jak najkrótszym czasie cały tor przeszkód.

QUIZ (od godz. 14.30 do 18.00) - Znasz odpowiedź na pytanie którego dnia nastąpiło otwarcie basenu albo kto jest obecnym dyrektorem CKiS? Zapraszamy do udziału w quizie wiedzy o CKiS, do wygrania firmowe gadżety. 

SZTAFETA (od godz. 14.30 do zamknięcia pływalni) - dystans 30 km na 30 lat CKiS - Wszystkich pływaków, którzy w ciągu ostatnich 19 lat pokonali niejedną długość na Basenie Camena zapraszamy, aby dołożyli swoją cegiełkę do wielkiego świętowania! Razem z Wami #teamCKiS chce przepłynąć zawrotny dystans 30 km na 30 lat CKiS! Wskakuj do wody i dołącz do zabawy! Każdy uczestnik, który pomoże nam osiągnąć cel dostanie specjalny pamiątkowy certyfikat.