Klub MUKS Walley Plus Duo zaprasza małych i dużych łyżwiarzy na zajęcia odbywające się na lodowisku w Skawinie. W sobotę 3 grudnia zabawę na lodzie uświetni pojawienie się św. Mikołaja, który wręczy prezenty wszystkim dzieciom. Już od pierwszych zajęć, które rozpoczęły się 19 listopada trwają przygotowania do mikołajkowych pokazów.

Grafik zajęć: 

PONIEDZIAŁEK – zajęcia na lodowisku w Skawinie

  • 18:15-19:15 - DZIECI i MŁODZIEŻ – grupa początkująca 
  • 19:15-20:15 – DZIECI i MŁODZIEŻ  – grupa średniozaawansowana 
  • 20:25-21:25 – DZIECI i MŁODZIEŻ  – grupa zaawansowana 
  • 21:25-22:25 – DOROŚLI

SOBOTA – zajęcia na lodowisku w Skawinie

  • 7:30-8:30 – DZIECI i MŁODZIEŻ  – grupa zaawansowana  
  • 8:30-9:30 – DZIECI i MŁODZIEŻ  – grupa średniozaawansowana  
  • 9:30-10:30 – DZIECI i MŁODZIEŻ   – grupa początkująca 

Mikołajki na lodzie

Jak co roku MUKS Walley Plus Duo zaprasza wszystkie dzieci do zabawy mikołajkowej. Mikołajki na Lodzie odbędą się w sobotę 3 grudnia ( sobota ) na lodowisku w Skawinie, przy ul. Konstytucji 3 Maja 7 w godzinach treningów grup:

  • średniozaawansowanej - 8.30 - 9:30
  • początkującej - 9.30 - 10:30

W tym roku klub planuje naukę jazdy, konkursy z nagrodami, zabawy z elfami i reniferami oraz wizytę św. Mikołaja na łyżwach, który w świątecznej atmosferze wręczy wszystkim dzieciom prezenty. Wszyscy uczestnicy proszeni są o pojawienie się w świątecznych przebraniach (elfy, mikołaje, renifery i aniołki mile widziane). 

Pojedyncze wejście na Mikołajki kosztuje 45 zł. Osoby chcące zapisać się na zajęcia lub Mikołajki prosimy o zarejestrowanie się w aplikacji Walley (do pobrania na telefon lub przez stronę internetową TUTAJ, wykupienie karnetu przez aplikację oraz zarezerwowanie zajęć w grafiku - Mikołaj musi wiedzieć, ile paczek przygotować dla dzieci!

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina.