W niedzielę, 4 grudnia o godzinie 17:00 zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej na bajecznie kolorowy, muzyczny spektakl „Mikołajki Zapominajki”, w wykonaniu Teatru w Ruchu.
Podczas przedstawienia mali widzowie, wspólnie z wesołymi postaciami: Elfi, która lubi robić sobie selfie i Reniferem-Raperem, biorą udział w misji ocalenia Świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się bowiem, że święty Mikołaj stracił pamięć i trzeba coś zrobić, żeby mu ją przywrócić. Będzie przy tym mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Nie zabraknie pięknej muzyki i autorskich piosenek śpiewanych na żywo przez aktorów. Dzieci poprzez zabawę nauczą się, że w Święta Bożego Narodzenia najważniejsze jest spotkanie z drugim człowiekiem, pomaganie innym i przepełniająca nasze domy miłość.

Świąteczny spektakl skierowany jest do dzieci w wieku 4-11 lat. Czas trwania: 60 min

Bilety w cenie: 30,00 zł (miejsca na parkiecie), 20,00 zł (miejsca na widowni) do kupienia:

  • w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena – 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
  • w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 21:30, sobota i niedziela w godzinach 8:00 – 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem).

Liczba miejsc ograniczona! Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje zniżka 20%.