Zapraszamy na barwną, przepełnioną piosenką i zabawnymi historiami opowieść „Halo! Halo! Mikołaju!” w wykonaniu aktorów z Agencji Artystycznej theArt.

Od zarania dziejów wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami. Tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez obdarzoną lodowym sercem Królową Śniegu, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku. Oczywiście to widzowie odegrają tu istotną rolę w odnalezieniu Mikołaja. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk w asyście dzieciaków na szczęście uwolnią Świętego Mikołaja.

Królowa Śniegu, żeby utrudnić poszukiwania, przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie.

Czy to się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty?

Na tym wyjątkowym teatralnym spotkaniu, wszyscy na pewno będą dobrze się bawić, a przez doskonałą zabawę nawet uczyć. W mikołajowej historii znajdziemy wiele elementów edukacyjnych. Dzieci wspólnie nauczą się piosenki i zimowego tańca. 

Spektakl interaktywny skierowany do dzieci w wieku 4-11 lat
Czas trwania: 50 min


Zapraszamy już 3 grudnia 2023 r. (niedziela) o godzinie 16.00, w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie, przy ul. Konstytucji 3 go Maja 4.

Zakup biletów online poprzez stronę kbf:bilety


Ceny biletów

  • parkiet: 35,00 zł od osoby
  • widownia: 25,00 zł od osoby

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje zniżka w wysokości 20% od ceny biletu obowiązującej w danym sektorze.

Ceny biletów zniżkowych:

  • parkiet: 28 zł od osoby,
  • widownia: 20 zł od osoby

Liczba miejsc ograniczona!

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 12 276 34 64.