2 grudnia gorąca zumbowa atmosfera ponownie rozgrzeje całą Skawinę! Zapraszamy na Mikołajowy Maraton Zumby dla dzieci, który będzie wstępem do głównego wydarzenia – Mikołajowego Maratonu Zumby 2023. 


Start o godz. 14.30! Przez godzinę parkietem zawładną juniorzy. Miłość do zumby będą podsycać w nich wspaniałe instruktorki: Alicja Ożóg, Patrycja Tarasiuk-Kucharska oraz Monika Giza. Natomiast o godzinie 16.00 parkiet w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Kultury i Sportu przejmą dorośli fani zumbowych rytmów. Trzygodzinny trening poprowadzi mocny skład instruktorski: Anna Juza, Alicja Kowalczyk, Emilia Kowalczyk, Katarzyna Lichnowska, Patrycja Tarasiuk-Kucharska, Wioletta Woźniak oraz, znany już skawińskim miłośnikom zumby, Seluco Fernandez, który przyjedzie do nas prosto z Hiszpanii.


Więcej informacji oraz zapisy pod linkami: