W lutym zapraszamy na wyjątkową okazję koncertową – solowy recital akordeonowy w wykonaniu Krzysztofa Madydy, młodego, zdolnego i nagradzanego artysty, który udowodni nam, jaka moc drzemie w tym niepospolitym instrumencie. 


Program składa się z utworów transkrybowanych oraz kompozycji oryginalnie napisanych na akordeon, płynnie przechodząc od Jana Sebastiana Bacha, przez Mikołaja Majkusiaka – jednego z najwybitniejszych i cenionych polskich kompozytorów – po W. A. Mozarta, aż do Astora Piazzoli. Tak szerokie spektrum epok i kompozycji pozwala pokazać bogate możliwości interpretacyjne akordeonu.

Zapraszamy w poniedziałek 26 lutego 2024 r., godzina 18.00, Pałacyk „Sokół”.

Bilety w cenie 20 zł w sprzedaży w kasach CKiS:

  • w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 7.00 do 21.00 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
  • w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed koncertem (płatność kartą, gotówką lub voucherem).

Wstęp bezpłatny na koncert dla uczniów szkół podstawowych oraz szkół muzycznych I i II stopnia na podstawie okazanej legitymacji szkolnej.

Szczegóły: https://tiny.pl/c31t9