W tym roku będziemy mieć okazję do świętowania małego jubileuszu Gminnego Festiwalu Form Teatralnych „Melpomena”. Otóż po raz piąty Centrum Kultury i Sportu w Skawinie oraz Szkoła Podstawowa w Radziszowie zapraszają do udziału w festiwalu, który zaczyna wpisywać się na stałe w mapę kulturalnych wydarzeń naszej gminy. 

Zespoły prezentować się będą w dniach 11-12 kwietnia. W przypadku małej liczby zgłoszeń, organizatorzy zastrzegają możliwość przybrania przez Festiwal formy jednodniowego wydarzenia.

Po raz drugi do uczestnictwa zapraszamy szersze grono uczestników. Prócz stałego zaproszenia uczniów klas 1-8 szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Skawina, zapraszamy wszystkie zespoły, grupy teatralne, ruchy amatorskie, które działają na jej terenie. Z radością udostępniony będzie dzieciom i młodzieży scena Pałacyku „Sokół”, miejsce które jest otwarte, ciepłe i przychylne każdej artystycznej twórczości. Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym teatralnym wydarzeniu nie tylko dzieci szkół podstawowych, ale i zespoły młodzieżowe.


Czekamy na Państwa zgłoszenia poprzez formularz on-line do dnia 5 kwietnia 2024. Prosimy o uważne zapoznanie się z Regulaminem Festiwalu, który jest dostępny na stronie internetowej TUTAJ

Link do zapisów on-line https://tiny.pl/cn7fs


Zapraszamy!